• KIS - PRODUCENT ODZIEŻY ROBOCZEJ. ODZIEŻ REKLAMOWA. TRWAŁE NADRUKI I HAFTY.

Czas realizacji / Transport

CZAS REALIZACJI

Czas oczekiwania na towar uzależniony jest od stanów magazynowych. W przypadku produkcji towaru pod zamówienie lub wykonywania przez naszą drukarnię nadruków lub haftów, termin ustalamy indywidualnie z Klientem.

O przybliżonym terminie odbioru informujemy Klienta w momencie składania zamówienia.

W przypadku płatności zaliczkowej, realizację zlecenia uruchamiamy z chwilą wpłynięcia należności na konto firmyAby uzyskać szczegółowe informacje na temat terminu realizacji, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

Koszt dostawy zamówionych artykułów ponosi Klient – chyba, że firma KIS postanowi inaczej. Opłatę za przesyłkę dodajemy do faktury jako osobną pozycję.

 

 

DOSTAWA:

W celu dobrania najkorzystniejszej formy odbioru towaru proponujemy:

  • w przypadku Klientów z bliskiego rejonu firmy KIS odbiór własny lub darmowa dostawa przez naszego przedstawiciela handlowego – zgodnie z ustaleniami
  • usługa kurierska

Firma kurierska DPD

Karton do 30 kg. – 17 netto/szt

Karton do 30 kg. przesyłka pobraniowa – 20 netto/szt

 

Na stronie internetowej przewoźnika możecie Państwo sprawdzić aktualny status wysłanych przesyłek: www.dpd.com.pl

Przesyłki są dostarczane na terytorium Polski na adres wskazany w trakcie składania zamówienia. Realizujemy także zamówienia wysyłane za granicę. Przewoźnik jest tu ustalany indywidualnie z Klientem. W zależności od lokalizacji dobieramy najkorzystniejszą finansowo opcję dostawy.

Firmy posiadające umowy z innymi przewoźnikami mogą odebrać towar za ich pośrednictwem, uprzednio zaznaczając to w zamówieniu.

W przypadku pozostałych pytań dotyczących transportu prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta.