• KIS - PRODUCENT ODZIEŻY ROBOCZEJ DLA RÓŻNYCH BRANŻ. TRWAŁE NADRUKI I HAFTY. PROFESJONALNE USŁUGI REKLAMOWE.

Czas realizacji / Transport

CZAS REALIZACJI

Czas oczekiwania na towar uzależniony jest od stanów magazynowych. W przypadku produkcji towaru pod zamówienie lub wykonywania przez naszą drukarnię nadruków lub haftów, termin ustalany jest indywidualnie z Klientem i zależy każdorazowo od realizowanej w danym momencie ilości zleceń.

O przybliżonym terminie odbioru zamówienia Klient zostaje poinformowany w momencie jego składania.

W przypadku płatności zaliczkowej, realizacja zlecenia zostaje uruchomiona z chwilą wpłynięcia należności na konto firmyAby uzyskać szczegółowe informacje na temat terminu realizacji, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

Koszt dostawy zamówionych artykułów ponosi Klient – chyba, że firma KIS postanowi inaczej. Opłata za przesyłkę będzie dodana do faktury jako osobna pozycja.

 

 

DOSTAWA:

W celu dobrania najkorzystniejszej formy odbioru towaru proponujemy:

  • w przypadku Klientów z bliskiego rejonu firmy KIS odbiór własny lub darmowa dostawa przez naszego przedstawiciela handlowego – zgodnie z ustaleniami
  • wysłanie towaru pocztą za pomocą przesyłki priorytetowej pobraniowej lub – w przypadku wcześniejszej przedpłaty – bez pobrania. Koszt przesyłki wyliczany jest na podstawie ogólnodostępnego cennika usług pocztowych. Poniżej zamieszczamy link do cennika: www.cennik.poczta-polska.pl
  • usługa kurierska:

Firma kurierska DPD

Karton do 30 kg. – 17 netto/szt

Karton do 30 kg. przesyłka pobraniowa – 20 netto/szt

 

Na stronie internetowej przewoźnika możecie Państwo sprawdzić aktualny status wysłanych przesyłek: www.dpd.com.pl

Przesyłki są dostarczane na terytorium Polski na adres wskazany w trakcie składania zamówienia. Realizujemy także zamówienia wysyłane za granicę. Przewoźnik jest tu ustalany indywidualnie z Klientem. W zależności od lokalizacji dobieramy najkorzystniejszą finansowo opcję dostawy.

Firmy posiadające umowy z innymi przewoźnikami mogą odebrać towar za ich pośrednictwem, uprzednio zaznaczając to w zamówieniu.

W przypadku pozostałych pytań dotyczących transportu prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta.